
I singles-serien er det 50% kjøtt og 50% frukt, grønnsaker og urter, også inneholder fôret mye fiber fra gresskar, pærer og squash og pære og det bidrar til sunn tarmhelse.
– Hvis du har en hund som sliter med sensitiv mage eller allergi vil jeg anbefale og teste ut Acana Singles.
Maren Teien Rørvik, hundetrener og spesialist innen hundeatferd.
Det kan oppleves vanskelig å velge hvilken av alle de søte valpene man skal velge fra valpekurven. Valget du tar vil prege livet ditt i mange år framover, og bør ikke være en forhastet avgjørelse.
Når du skal trene en valp til å bli en god jakthund er det mange faktorer som spiller inn. Fra å begynne med en valp på 8 uker og til å ende opp med en fullverdig jakthund som 3-4 åring kreves det langsiktighet og tålmodighet.